Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Biblijna

14 kwietnia 2024 r.

 

 1. Trzecią Niedzielę Wielkanocną przeżywamy jako Niedzielę Biblijną. Pragniemy zwrócić uwagę na moc Słowa Bożego, które może stać się drogowskazem na drodze naszego życia.
 2. Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00, w dolnym kościele.
 3.  Na Fundusz Inwestycyjno-Remontowy zebraliśmy 11 950 zł. Za złożone ofiary na tacę i konto parafii Bóg zapłać.
 4. Apostolat Złotej Róży zaprasza na Mszę św. w poniedziałek o godz. 17.00 w dolnym kościele.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza we wtorek o 17.15 na różaniec a o g. 18.00 na Eucharystię w intencji Kościoła, papieża, naszej Ojczyzny oraz o rozwój ewangelizacji przez Radio Maryja i TV Trwam.
 6. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza na spotkanie w środę (17 kwietnia) o godz. 19.15 w Auli Matki Boskiej Kochawińskiej, wejście od strony kancelarii.
 7. Koronka do Bożego miłosierdzia w czwartek o godz. 15.00.
 8. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, będziemy gościć w naszej parafii jezuitę o. Krystiana Mółkę, który będzie głosił okolicznościowe kazania na Mszach św.  Przez cały tydzień będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej Parafii i do Towarzystwa Jezusowego. Oprawę muzyczną podczas Eucharystii o godz. 12.30 zapewni parafialny chór mieszany Credo pod przewodnictwem pana Józefa Rutkowskiego.

 

 1. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę o g. 19.00.
 2. W ramach Kongresu Eucharystycznego, w czwartki po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na „Wieczory Eucharystyczne”. W tym czasie, podczas serii konferencji, spojrzymy na różne zagadnienia, związane z pogłębieniem i lepszym rozumieniem Eucharystii.
 3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch w dniach od 1 do 8 czerwca. Karty zgłoszeń oraz szczegółowe informacje są w zakrystii oraz na plakacie w gablocie.
 4. Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas wspierają uchodźców z Ukrainy. W naszym Domu Zakonnym mieszka 12 osób. Osoby pragnące udzielić wsparcia informujemy, że została zmieniona godzina działania Punktu Caritas, który będzie otwarty w I oraz II środy miesiąca w godz. 16.00 – 17.00.
 5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Bronisław Walczyk, Franciszek Żełobowski i Ryszard Wiśniewski. Za nich i wszystkich naszych zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Drogim Parafianom i Gościom życzymy wszelkich potrzebnych łask