Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Zwykła

5 lutego 2023 r.

 

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Fundusz Inwestycyjno-Remontowy naszej parafii. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00. Nieszpory niedzielne o godz. 17.30. Dzisiaj wypada wspomnienie św. Agaty. Po Mszach św. błogosławimy przyniesiony chleb, wodę i sól. Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie o godz. 19.30 w dolnym kościele.
  2. W poniedziałek i wtorek nie ma spowiedzi przed Mszą św. Spowiedź będzie od godz. 19.00.
  3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza we wtorek na Mszę św. o godz. 17.00 w dolnym kościele.
  4. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek o godz. 19.15 w Auli na I p., wejście od strony kancelarii.
  5. W sobotę (11 lutego) wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych z naszej parafii na Mszę św. o godz. 9.00 z błogosławieństwem lourdzkim oraz sakramentem namaszczenia chorych. Po Eucharystii będzie spotkanie w Auli Matki Boskiej Kochawińskiej.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas wspierają uchodźców z Ukrainy. W naszym Domu Zakonnym obecnie mieszka 12 osób. Punkt Caritas jest czynny w poniedziałek, środę i piątek od 17.00 do 18.00.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Barbara Wrzesińska, śp. Edward Lange, śp. Mariola Ordzińska, śp. Edward Sobalak. Za nich i wszystkich naszych zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Drogim Parafianom i Gościom życzymy potrzebnych łask